Teemo nasl counterlarm, Teemo counterlar, Teemo counterleri, Teemo counterlamak, Teemo counter, -Sihirdar Rehberi -

Teemo - Çevik İzci

Şampiyonun Özellikleri

HP:378.00
MP:200.00
Armor:18.00
Magic Resist:30.00
Attack Range:500.00
HP Regen:4.65

Yetenekler

Kamuflaj
Teemo olduğu yerde durur ve 2 saniye boyunca hiçbir şey yapmazsa, istediği süre boyunca gizlenir. Teemo gizlendiği yerden çıktıktan sonra Şaşırtmaca Avantajı'na sahip olur ve Saldırı Hızı 3 saniyeliğine %40 artar.
Kör Eden Dart
-
Rakibin görüşünü etkileyen güçlü bir zehirle hedefe hasar verir ve etki süresi boyunca hedefin kör olmasına yol açar.
Seri Adım
-
Teemo koşuşturmaya başlar ve rakip bir şampiyon ya da kulenin saldırısına uğrayana kadar Hareket Hızı pasif olarak artar. Teemo, depara kalkarak kısa süreliğine darbe alsa bile kaybetmeyeceği ilave Hareket Hızı avantajı elde edebilir.
Zehirli Atış
-
Teemo'nun her saldırısı hedefi zehirleyerek, vuruş anında ve takip eden 4 saniye boyunca hasar verir.
Tehlikeli Tuzak
-
Teemo, çantasında sakladığı mantarlardan birini kullanarak patlayıcı ve zehirli bir tuzak kurar. Tuzak, üzerine basan rakipleri yavaşlatan ve zamanla hasar veren zehirli bir bulut salar.

Hikaye

Teemo, Bandle Şehri´ndeki yordle kardeşleri arasında bir efsanedir. Yordlelara göre, Teemo´da bir tuhaflık var ama ne olduğunu tam bilemiyorlar. Teemo diğer yordlelarla vakit geçirmeyi sevse de, Bandle Şehri´nin devam eden savunmasına katılmak için sık sık tek başına görevlere çıkmakta ısrar ediyor. Teemo aslında çok sıcak kanlı olmasına rağmen, savaş esnasında kafasında bir sigorta atıyor. Böylece devriye gezerken almak zorunda olduğu canlar vicdanına yük olmuyor. Gençliğinde daha acemiyken bile, eğitim çavuşları ve diğer acemiler, normalde çok sevimli ve kibar olan Teemo´nun savaş eğitimi başlar başlamaz ölümüne ciddi ve çok etkili bir hale gelmesinden biraz rahatsız olurdu. Teemo´nun üstleri onu çabucak, Megling Komandolar´la birlikte Bandle Şehri´nin en seçkin Özel Kuvvetleri´nden biri olan Anagemi Öncüleri´ne yönlendirdi.

Çoğu yordle, tek başlarına çıktıkları keşif görevlerini pek ustalıkla başaramasa da, Teemo bunlarda dikkat çekecek kadar başarılı. Bandle Şehri´ni casuslardan korumaktaki daimi başarısı, onu açık ara yaşayan en tehlikeli yordlelardan biri yapıyor. Ama en sevdiği handa onunla bal birası kupalarını tokuştururken bunu asla fark edemezsiniz. Bandle Şehri Lig´e yollayacakları ilk şampiyon olarak Teemo´yu seçti, o da bu göreve ördeğin suya alıştığı kadar çabuk uyum sağladı. Özel silahı hava tüfeğinde, Kumungu cangıllarından bizzat topladığı nadir bir ajunta zehri kullanıyor. Teemo yakın zamanda, uzun süren yalnızlık dönemleriyle başa çıkabilmek için, kendisi gibi Lig şampiyonu ve onun gibi Bandle Şehri Özel Kuvvetleri üyesi olan Tristana ile arkadaşlık kurdu. Bu ilişki iki yordle için de iyi oldu, ama Valoran´ın dedikoyduya doymayan basını arkadaşlığın romantik bir ilişkiye dönmeye başladığı söylentilerini yayıyor. Ne olursa olsun Teemo, League of Legends (Efsaneler Ligi) izleyicilerinin gözlerinden ve çoğu düşmanının korkmayı öğrendiği bir atom karınca.

?Teemo sürekli neşeli hemşehriyle pişmanlık bilmez katil arasındaki ince çizgide duruyor, ama yine de en sevdiğim dostum.?
--Tristana

Teemo 'a karşı iyi olanlar

Teemo 'a karşı Kötü olanlar!